» Temperaturen i Jels
Del side:
Få nyhederne på mail
Torsdag kl. 01
Luft: 14,4°
Vand: 18,4°
Læs mere om Jels IF her
Læs om Jels Lokalråds planer for Jels her
Afstemning

Er du involveret i frivilligt arbejde i Jels?


Ja

Nej

Nej, bor ikke i Jels




» Tidligere afstemninger

Temperaturen i Jels

Hver time, døgnet rundt, året rundt, bliver luft og vandtemperaturen ved Jels Søbad automatisk aflæst, til glæde for dig som bruger af denne side.

Der er Foreningshuset Jels Søbad og jels.dk der står bag denne tjeneste.

Seneste 24 timer:

KlokkenLuftVand
Torsdag kl. 0114,418,4
Torsdag kl. 0016,118,6
Onsdag kl. 2121,818,2
Onsdag kl. 2023,218,6
Onsdag kl. 1722,519,1
Onsdag kl. 1622,320,4
Onsdag kl. 1521,319,9
Onsdag kl. 1420,919,8
Onsdag kl. 1118,719,1
Onsdag kl. 1017,618,4
Onsdag kl. 0916,418,5
Onsdag kl. 0815,118,6
KlokkenLuftVand
Onsdag kl. 0714,418,5
Onsdag kl. 0615,918,6
Onsdag kl. 0514,818,7
Onsdag kl. 0415,119,1
Onsdag kl. 0315,519,4
Onsdag kl. 0216,619,0
Onsdag kl. 0118,419,4
Onsdag kl. 0017,919,4
Tirsdag kl. 2318,019,7
Tirsdag kl. 2219,019,7
Tirsdag kl. 2119,319,7
Tirsdag kl. 2020,919,8

Seneste uge:

Kl. 06:00Kl. 12:00Kl. 18:00
UgedagLuftVandLuftVandLuftVand
Onsdag15,918,60,00,00,00,0
Tirsdag15,218,323,418,723,019,5
Mandag8,617,719,918,222,518,9
Søndag11,517,617,418,317,918,8
Lørdag14,318,216,018,118,018,8
Fredag10,617,918,318,519,919,7
Torsdag14,417,517,318,719,919,7

Seneste måneder (gennemsnit):

Kl. 06:00Kl. 12:00Kl. 18:00
MånedLuftVandLuftVandLuftVand
Juli13,117,818,718,320,018,9
Juni12,616,817,217,418,517,8
Maj9,513,616,114,116,514,5
April3,68,37,79,08,49,4
Marts------
Februar------
Januar------
December------
November------
Oktober------
September------
August------

Rekorder:

RekordTemp.Dato
Laveste luft temp.-2,125/04-2017 kl. 05
Højeste luft temp.30,026/07-2017 kl. 16
Laveste vand temp.7,522/04-2017 kl. 06
Højeste vand temp.21,820/06-2017 kl. 15



Kommende aktiviteter

17/08: Frøs Vikingeløb
22/08: Udflugt med SJ...
23/08: Slut-udsalg og...

» Flere aktiviteter
Seneste debatter

10/08: En helvedes la...
29/07: Ungfest - Fest...
29/07: Festivalhal -...

» Flere debatter
Besøg Pro-Plan Interaktivs website her
Besøg Tandlægerne i Jels´ website her
Seneste lopper

16/08: Massiv spisebo...
14/08: Guldfisk
13/08: Kobber ting

» Flere lopper
Jels - Nyheder og Billeder på facebook
Seneste opslag

15/08: Vejen Garden h...
10/08: Søger fritidsjob
09/08: Fritidsjob søges

» Flere opslag
Copyright © 2002-2017 Pro-Plan Interaktiv A/S. Alle rettigheder forbeholdes.
[ Kontakt jels.dk | Copyright & rettigheder ]