» Temperaturen i Jels
Del side:
Få nyhederne på mail
Onsdag kl. 09
Luft: 12,3°
Vand: 13,0°
Læs mere om Jels IF her
Læs om Jels Lokalråds planer for Jels her
Afstemning

Er du involveret i frivilligt arbejde i Jels?


Ja

Nej

Nej, bor ikke i Jels




» Tidligere afstemninger

Temperaturen i Jels

Hver time, døgnet rundt, året rundt, bliver luft og vandtemperaturen ved Jels Søbad automatisk aflæst, til glæde for dig som bruger af denne side.

Der er Foreningshuset Jels Søbad og jels.dk der står bag denne tjeneste.

Seneste 24 timer:

KlokkenLuftVand
Onsdag kl. 0912,313,0
Onsdag kl. 0812,412,3
Onsdag kl. 0712,412,9
Onsdag kl. 0612,212,5
Onsdag kl. 0512,312,6
Onsdag kl. 0412,412,0
Onsdag kl. 0312,412,8
Onsdag kl. 0212,112,4
Onsdag kl. 0111,612,6
Onsdag kl. 0011,913,0
Tirsdag kl. 2312,012,3
Tirsdag kl. 2212,212,6
KlokkenLuftVand
Tirsdag kl. 2112,213,0
Tirsdag kl. 2012,312,8
Tirsdag kl. 1912,512,5
Tirsdag kl. 1813,012,6
Tirsdag kl. 1713,812,9
Tirsdag kl. 1614,512,8
Tirsdag kl. 1515,313,2
Tirsdag kl. 1414,812,9
Tirsdag kl. 1314,312,5
Tirsdag kl. 1214,612,6
Tirsdag kl. 1113,812,7
Tirsdag kl. 1013,013,1

Seneste uge:

Kl. 06:00Kl. 12:00Kl. 18:00
UgedagLuftVandLuftVandLuftVand
Tirsdag13,612,914,612,613,012,6
Mandag13,912,415,512,916,813,0
Søndag13,812,814,812,917,612,9
Lørdag14,612,815,112,914,313,3
Fredag9,712,213,912,313,412,4
Torsdag11,813,012,012,211,512,6
Onsdag11,312,714,112,10,00,0

Seneste måneder (gennemsnit):

Kl. 06:00Kl. 12:00Kl. 18:00
MånedLuftVandLuftVandLuftVand
September11,015,815,716,116,516,5
August13,217,919,018,420,218,9
Juli13,117,818,718,320,018,9
Juni12,616,817,217,418,517,8
Maj9,513,616,114,116,514,5
April3,68,37,79,08,49,4
Marts------
Februar------
Januar------
December------
November------
Oktober------

Rekorder:

RekordTemp.Dato
Laveste luft temp.-2,125/04-2017 kl. 05
Højeste luft temp.30,026/07-2017 kl. 16
Laveste vand temp.7,522/04-2017 kl. 06
Højeste vand temp.21,820/06-2017 kl. 15



Kommende aktiviteter

22/10: Gudstjeneste
24/10: Strikke-Caf&eg...
28/10: Sang over land

» Flere aktiviteter
Seneste debatter

15/10: Kommunalvalg
13/10: Cykling forbud...
02/10: Hotel Jels

» Flere debatter
Besøg Jels Bilers website her
Besøg PN Maskiners website her
Seneste lopper

15/10: Fodboldstøvler
15/10: Trækpropper
15/10: Cashott sandaler

» Flere lopper
Jels - Nyheder, billeder og debat på Facebook
Seneste opslag

11/10: Hjælp til ridn...
10/10: Bolig søges
02/10: Syerske?

» Flere opslag
Copyright © 2002-2017 Pro-Plan Interaktiv A/S. Alle rettigheder forbeholdes.
[ Kontakt jels.dk | Copyright & rettigheder ]