» Temperaturen i Jels
Del side:
Få nyhederne på mail
Lørdag kl. 14
Luft: 13,8°
Vand: 15,7°
Læs mere om Jels IF her
Læs om Jels Lokalråds planer for Jels her

Temperaturen i Jels

Hver time, døgnet rundt, året rundt, bliver luft og vandtemperaturen ved Jels Søbad automatisk aflæst, til glæde for dig som bruger af denne side.

Der er Foreningshuset Jels Søbad og jels.dk der står bag denne tjeneste.

Seneste 24 timer:

KlokkenLuftVand
Lørdag kl. 1413,815,7
Lørdag kl. 1313,015,7
Lørdag kl. 1213,115,7
Lørdag kl. 1112,615,7
Lørdag kl. 1013,015,7
Lørdag kl. 0912,715,7
Lørdag kl. 0812,515,7
Lørdag kl. 0711,315,7
Lørdag kl. 0510,215,9
Lørdag kl. 039,916,2
Lørdag kl. 0210,916,2
Lørdag kl. 0110,216,5
KlokkenLuftVand
Lørdag kl. 0010,616,6
Fredag kl. 2311,816,8
Fredag kl. 2212,117,0
Fredag kl. 2113,117,2
Fredag kl. 2016,517,2
Fredag kl. 1918,417,4
Fredag kl. 1822,817,2
Fredag kl. 1720,817,2
Fredag kl. 1619,917,2
Fredag kl. 1519,117,2
Fredag kl. 1418,816,5
Fredag kl. 1318,316,4

Seneste uge:

Kl. 06:00Kl. 12:00Kl. 18:00
UgedagLuftVandLuftVandLuftVand
Fredag11,516,014,915,922,817,2
Torsdag14,516,516,216,825,617,5
Onsdag11,515,020,315,823,416,9
Tirsdag11,415,021,015,423,616,1
Mandag0,00,00,00,00,00,0
Søndag7,412,516,214,321,117,3
Lørdag10,711,212,912,80,00,0

Seneste måneder (gennemsnit):

Kl. 06:00Kl. 12:00Kl. 18:00
MånedLuftVandLuftVandLuftVand
April3,37,39,98,211,79,3
Marts0,84,27,74,68,65,6
Februar3,23,45,63,75,03,8
Januar4,13,45,23,34,53,5
December2,13,63,43,52,53,6
November6,28,48,18,57,48,5
Oktober8,612,112,112,312,112,2
September12,716,717,316,818,717,5
August13,417,819,618,319,819,1
Juli15,720,922,021,623,422,4
Juni13,218,920,119,521,520,3
Maj7,810,212,711,112,611,7

Rekorder:

RekordTemp.Dato
Laveste luft temp.-13,113/02-2021 kl. 08
Højeste luft temp.37,508/08-2020 kl. 17
Laveste vand temp.0,020/03-2018 kl. 05
Højeste vand temp.27,616/07-2021 kl. 19



Kommende aktiviteter

22/05: Sådan plejer...
23/05: Spis Sammen
23/05: Spis Sammen

» Flere aktiviteter
Seneste debatter

05/03: Rundkørsel
15/02: Piratwhist
08/10: Kø pga. køer?

» Flere debatter
Besøg Pro-Plan Interaktivs website her
Se de ledige boliger her
Seneste lopper

17/05: 3 hjulet scooter
18/04: Symaskine søges
17/04: Kildemoes dame...

» Flere lopper
Jels - Nyheder, billeder og debat på Facebook
Seneste opslag

17/04: Opbevaring af...
11/04: Lejligheder ti...
03/04: Hus sælges/ u...

» Flere opslag
Copyright © 2002-2022 Pro-Plan Interaktiv A/S. Alle rettigheder forbeholdes.
[ Kontakt jels.dk | Copyright & rettigheder ]