» Temperaturen i Jels
Del side:
12.106 tilskuere har
set vikingespillet i år

Få nyhederne på mail
Torsdag kl. 09
Luft: 16,0°
Vand: 15,7°
Læs mere om Jels IF her
Læs om Jels Lokalråds planer for Jels her

Temperaturen i Jels

Hver time, døgnet rundt, året rundt, bliver luft og vandtemperaturen ved Jels Søbad automatisk aflæst, til glæde for dig som bruger af denne side.

Der er Foreningshuset Jels Søbad og jels.dk der står bag denne tjeneste.

Seneste 24 timer:

KlokkenLuftVand
Torsdag kl. 0916,015,7
Torsdag kl. 0815,015,7
Torsdag kl. 0713,615,7
Torsdag kl. 0613,815,5
Torsdag kl. 0512,315,5
Torsdag kl. 0412,915,7
Torsdag kl. 0312,815,7
Torsdag kl. 0213,615,8
Torsdag kl. 0113,815,8
Torsdag kl. 0014,416,2
Onsdag kl. 2315,216,3
Onsdag kl. 2215,716,3
KlokkenLuftVand
Onsdag kl. 2116,516,6
Onsdag kl. 2017,016,7
Onsdag kl. 1917,817,0
Onsdag kl. 1817,916,9
Onsdag kl. 1719,117,1
Onsdag kl. 1620,017,0
Onsdag kl. 1520,016,7
Onsdag kl. 1420,316,9
Onsdag kl. 1322,517,0
Onsdag kl. 1222,516,9
Onsdag kl. 1122,916,9
Onsdag kl. 1020,316,1

Seneste uge:

Kl. 06:00Kl. 12:00Kl. 18:00
UgedagLuftVandLuftVandLuftVand
Onsdag15,615,522,516,917,916,9
Tirsdag15,615,618,215,825,116,8
Mandag14,715,517,315,724,416,8
Søndag14,215,818,915,918,616,3
Lørdag16,316,517,016,721,916,8
Fredag16,215,721,616,320,618,0
Torsdag16,115,125,516,322,417,6

Seneste måneder (gennemsnit):

Kl. 06:00Kl. 12:00Kl. 18:00
MånedLuftVandLuftVandLuftVand
Juni12,415,118,615,919,016,7
Maj11,414,318,915,221,216,2
April------
Marts------
Februar------
Januar------
December------
November------
Oktober------
September------
August------
Juli------

Rekorder:

RekordTemp.Dato
Laveste luft temp.4,908/05-2024 kl. 06
Højeste luft temp.32,427/06-2024 kl. 15
Laveste vand temp.9,501/05-2024 kl. 08
Højeste vand temp.22,827/06-2024 kl. 16



Kommende aktiviteter

18/07: Jels Vikingesp...
19/07: Jels Vikingesp...
20/07: Jels Vikingesp...

» Flere aktiviteter
Seneste debatter

05/05: Temperaturmål...
29/12: Postnummer
05/03: Rundkørsel

» Flere debatter
Besøg Tandlægerne i Jels´ website her
Seneste lopper

04/07: spændende kri...
04/07: æblekværn
04/07: Forkant på æ...

» Flere lopper
Jels - Nyheder, billeder og debat på Facebook
Seneste opslag

20/06: ...
03/06: KENDER JEG

» Flere opslag
Copyright © 2002-2024 Jels.dk - CVR 43 82 26 75. Alle rettigheder forbeholdes.
[ Kontakt Jels.dk | Copyright & rettigheder ]