» Temperaturen i Jels
Del side:
Få nyhederne på mail
Tirsdag kl. 18
Luft: 16,3°
Vand: 18,4°
Læs mere om Jels IF her
Læs om Jels Lokalråds planer for Jels her
Afstemning

Er du involveret i frivilligt arbejde i Jels?


Ja

Nej

Nej, bor ikke i Jels




» Tidligere afstemninger

Temperaturen i Jels

Hver time, døgnet rundt, året rundt, bliver luft og vandtemperaturen ved Jels Søbad automatisk aflæst, til glæde for dig som bruger af denne side.

Der er Foreningshuset Jels Søbad og jels.dk der står bag denne tjeneste.

Seneste 24 timer:

KlokkenLuftVand
Tirsdag kl. 1816,318,4
Tirsdag kl. 1716,618,4
Tirsdag kl. 1616,918,3
Tirsdag kl. 1515,118,3
Tirsdag kl. 1415,018,3
Tirsdag kl. 1314,218,1
Tirsdag kl. 1213,718,1
Tirsdag kl. 1113,718,1
Tirsdag kl. 1013,318,0
Tirsdag kl. 0913,018,1
Tirsdag kl. 0812,718,3
Tirsdag kl. 0712,218,1
KlokkenLuftVand
Tirsdag kl. 0611,718,3
Tirsdag kl. 0511,018,3
Tirsdag kl. 0411,418,4
Tirsdag kl. 0311,818,5
Tirsdag kl. 0211,918,5
Tirsdag kl. 0111,818,7
Tirsdag kl. 0011,918,9
Mandag kl. 2312,218,9
Mandag kl. 2212,518,9
Mandag kl. 2112,718,9
Mandag kl. 2013,019,1
Mandag kl. 1913,819,2

Seneste uge:

Kl. 06:00Kl. 12:00Kl. 18:00
UgedagLuftVandLuftVandLuftVand
Mandag13,018,814,919,314,119,3
Søndag13,521,00,00,018,420,4
Lørdag0,00,00,00,022,420,1
Fredag19,021,822,022,726,624,2
Torsdag17,220,228,120,930,522,7
Onsdag0,00,024,619,127,520,6
Tirsdag11,917,418,218,719,219,7

Seneste måneder (gennemsnit):

Kl. 06:00Kl. 12:00Kl. 18:00
MånedLuftVandLuftVandLuftVand
Maj7,810,212,711,112,611,7
April2,26,78,97,810,48,6
Marts1,83,86,54,26,94,6
Februar-0,81,43,11,52,71,8
Januar0,72,22,12,21,92,3
December4,44,85,04,74,84,8
November7,18,88,98,87,98,8
Oktober9,512,212,412,212,212,4
September11,216,217,216,519,317,1
August15,120,624,121,026,322,0
Juli12,416,918,217,518,818,3
Juni13,618,921,219,722,620,5

Rekorder:

RekordTemp.Dato
Laveste luft temp.-13,113/02-2021 kl. 08
Højeste luft temp.37,508/08-2020 kl. 17
Laveste vand temp.0,020/03-2018 kl. 05
Højeste vand temp.26,525/07-2018 kl. 18



Kommende aktiviteter

24/06: Generalforsaml...
29/06: Generalforsaml...
30/06: Krakes Kæmper...

» Flere aktiviteter
Seneste debatter

27/01: Gå omkring s...
08/01: orienteringsm...
02/01: aflysning af s...

» Flere debatter
Besøg PN Maskiners website her
Gratis golf for unge - læs mere her
Seneste lopper

03/06: Vinterdæk på...
18/05: By Light kobbe...
01/05: Habitrail OVO...

» Flere lopper
Jels - Nyheder, billeder og debat på Facebook
Seneste opslag

15/06: 2 par nye GABB...
08/06: Nøgle fundet...
07/06: Søge lejlighed

» Flere opslag
Copyright © 2002-2021 Pro-Plan Interaktiv A/S. Alle rettigheder forbeholdes.
[ Kontakt jels.dk | Copyright & rettigheder ]